Porady

Wanny akrylowe

    Wanny z akrylu i pokrewnych mu materiałów zawojowały rynek. Akryl można barwić, łatwo się też poddaje formowaniu - można z niego wyprofilować różne kształty wanien oraz zagłębienia w nich. Wyroby z akrylu są lekkie, można w dowolnym miejscu wywiercić w nich otwór na baterię, ich powierzchnia jest odporna na działanie temperatury i na przebarwienia, ponadto wanny akrylowe są ciepłe.
    Wanny ze stali po napełnieniu wodą szybko się wychładzają. Są też "głośne" - słychać hałas napełniającej się wanny.
    Inne wanny z metalu - żeliwne i miedziane - są stylowe, ale bardzo ciężkie i drogie.
    Na rynku są też dostępne kosztowne wanny z kamienia (muszą być zaimpregnowane) oraz drewniane - przypominają duże balie albo rzeźbę z jednej bryły drewna. Wykonuje się je na zamówienie.

Kabiny Walk in

Kabina prysznicowa bez typowego brodzika                                          

Urządzasz lub remontujesz łazienkę? To dobra okazja do zastosowania nowych, wygodnych, a także modnych rozwiązań. Do takich bez wątpienia należy popularny od pewnego czasu sposób montażu kabin prysznicowych bez typowego brodzika.

Odpływ w podłodze lub ścianie

Montaż kabiny prysznicowej bez brodzika to coraz częściej spotykane rozwiązanie. Budowa prysznica z odpływem umieszczonym w podłodze bywa trudna ze względu na konieczność ukrycia rur kanalizacyjnych i syfonu. Innym sposobem na zrobienie prysznica bez brodzika jest zabudowanie w ścianie stelaża z syfonem i odpływem.